Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Protest w Lublinie: Uczniowie dla praw kobiet!

Utworzony przez Wiech, 28 października 2020 r. o 16:47 Powrót do artykułu
_XD_ - PO też ładnie Polaków o OFE wydymało, ale ty pewnie młody jesteś a to z 7 lat temu było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swiatłe lewaczki prowadzą dzieci na proaborcyjne marsze ? Czy będzie zdziwienie jak  ojrodzieci zafundują im im później szybką eutanazję... ???
 A dlaczego nie? Jeśli prawo będzie na to pozwalało, sam podpiszę klauzulę, że jeśli mój stan psychofizyczny nie będzie rokował dobrze, nie chcę być na siłę utrzymywany przy życiu. Moi bliscy doskonale o tym wiedzą. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Papież Franciszek zwrócił się do Polaków - przypomniał  o potrzebie ochrony każdego ludzkiego życia. Podkreślił, że właśnie tego uczył św. Jan Paweł II.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
– Przez wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny i świętego papieża Polaka, proszę Boga, aby obudził w sercach wszystkich szacunek dla życia naszych braci, zwłaszcza najsłabszych i bezbronnych, i dał siłę tym, którzy je przyjmują i troszczą się o nie, także wtedy, gdy wymaga to heroicznej miłości. Niech Bóg Wam błogosławi! – powiedział papież Franciszek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
– Przez wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny i świętego papieża Polaka, proszę Boga, aby obudził w sercach wszystkich szacunek dla życia naszych braci, zwłaszcza najsłabszych i bezbronnych, i dał siłę tym, którzy je przyjmują i troszczą się o nie, także wtedy, gdy wymaga to heroicznej miłości. Niech Bóg Wam błogosławi! – powiedział papież Franciszek.
 No co ty?! Cytujesz lewackiego papieża? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nienawiść do wiary i tradycji naturalnie przeradza się w nienawiść do własnego narodu i jego historii. Przykro na to patrzeć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ks. Pawlukiewicz o dzieciach z zespołem Downa - polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba uważać na terrorystyczną Antifę z Niemiec. Podobno już jest ściągana do Polski. Będą bić Polaków. Póki co te dzieciaki niosą transparent, że PiS to wirus. To mowa nienawiści podpadająca pod kodeks karny. Mam nadzieję, że będzie to udokumentowane przez policję i ukarane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewidentnie sterowani młodzi ludzie, ci przy mikrofonie, korzystający z gotówców w telefonie, klęcie, bluzgi. Dają o sobie świadectwo. Poza tym komuś chyba zależy aby było jak najwięcej zarażonych covid. Te dzieciaki generalnie nie wiedzą o co tu w tym wszystkim chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
_XD_ - Dzięki za odpowiedz na pytanie o konfederacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracownice jednego z warszawskich przedszkoli integracyjnych przyłączyły się do strajku kobiet, oplakatowały placówkę i ubrały się na czarno. Mama chłopca z przedszkola Małe Misie zabrała dziecko w placówki i w rozmowie z portalem wPolityce.pl powiedziała: „Dziś po prostu dostaliśmy w twarz”.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Relacja księdza z Warszawy: BYŁEM BEZ HABITU - nie zostałem zaczepiony ze względu na to, że jestem zakonnikiem czy kapłanem. Zostałem zaczepiony ze względu na czarne spodnie i kurtkę. Poszedłem dziś zobaczyć blokadę Warszawy i protest, posłuchać co ludzie krzyczą itd. Jeśli mam okazję to lubię poobserwować z bliska takie wydarzenia. Zawróciłem spod trybunału i wracałem do klasztoru. Byłem ubrany na czarno, wydaje mi się że dość zwyczajnie. Szedłem i rozmawiałem przez telefon. Przez jakiś czas obok mnie jechał jakiś człowiek na rowerze i uważnie mi się przyglądał. W pewnym momencie zajechał mi drogę i zaczął coś mówić o hajlowaniu. Wtedy zrozumiałem, że będzie już tylko gorzej. Próbowałem jakoś wytłumaczyć, że mnie myli z kimś. Ale za chwilę pojawiło się jeszcze jego dwóch kolegów. Wtedy zrozumiałem, że jest bardzo źle. Nazywali mnie naziolem, kimś tam jeszcze i kazali krzyczeć jedno z haseł protestu: 'j**** Bosaka'... Więc się zaśmiałem niewyraźnie pod nosem i nie dowierzałem w ogóle, że to się dzieje. Obrońcy wolności zrozumieli, że za chwilę padnę na chodnik nawet bez bicia (ja nie umiem się bić i byłem wystraszony całą sytuacją) więc zaczęli się śmiać, że jestem obsrany. Tak, jestem obsrany - powiedziałem - szczególnie, że jesteśmy w sytuacji trzech na jednego, a ja nie bardzo wiem za kogo mnie biorą. W odpowiedzi usłyszałem, że "wy" (ciągle nie wiem jednak kto) zawsze tak robicie. Sytuacja nabierała gęstości, piącha wisiała w powietrzu (na szczęście jedna), ceną za wolność i wszystkie zęby było tylko to hasło, które powiedziałem z jakimś potwornym zażenowaniem. W gębę nie dostałem, na odchodne usłyszałem, żebym wyp******** z kolegami do kościółka... Tyle. Obrazek z pokojowej manifestacji walczącej 'tylko' o prawa kobiet. Wszystko fajnie, ale ubrać też się trzeba właściwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Relacja księdza z Warszawy:  BYŁEM BEZ HABITU - nie zostałem zaczepiony ze względu na to, że jestem zakonnikiem czy kapłanem. Zostałem zaczepiony ze względu na czarne spodnie i kurtkę. Poszedłem dziś zobaczyć blokadę Warszawy i protest, posłuchać co ludzie krzyczą itd. Jeśli mam okazję to lubię poobserwować z bliska takie wydarzenia. Zawróciłem spod trybunału i wracałem do klasztoru. Byłem ubrany na czarno, wydaje mi się że dość zwyczajnie. Szedłem i rozmawiałem przez telefon. Przez jakiś czas obok mnie jechał jakiś człowiek na rowerze i uważnie mi się przyglądał. W pewnym momencie zajechał mi drogę i zaczął coś mówić o hajlowaniu. Wtedy zrozumiałem, że będzie już tylko gorzej. Próbowałem jakoś wytłumaczyć, że mnie myli z kimś. Ale za chwilę pojawiło się jeszcze jego dwóch kolegów. Wtedy zrozumiałem, że jest bardzo źle. Nazywali mnie naziolem, kimś tam jeszcze i kazali krzyczeć jedno z haseł protestu: 'j**** Bosaka'... Więc się zaśmiałem niewyraźnie pod nosem i nie dowierzałem w ogóle, że to się dzieje. Obrońcy wolności zrozumieli, że za chwilę padnę na chodnik nawet bez bicia (ja nie umiem się bić i byłem wystraszony całą sytuacją) więc zaczęli się śmiać, że jestem obsrany. Tak, jestem obsrany - powiedziałem - szczególnie, że jesteśmy w sytuacji trzech na jednego, a ja nie bardzo wiem za kogo mnie biorą. W odpowiedzi usłyszałem, że "wy" (ciągle nie wiem jednak kto) zawsze tak robicie. Sytuacja nabierała gęstości, piącha wisiała w powietrzu (na szczęście jedna), ceną za wolność i wszystkie zęby było tylko to hasło, które powiedziałem z jakimś potwornym zażenowaniem. W gębę nie dostałem, na odchodne usłyszałem, żebym wyp******** z kolegami do kościółka... Tyle. Obrazek z pokojowej manifestacji walczącej 'tylko' o prawa kobiet. Wszystko fajnie, ale ubrać też się trzeba właściwie.
 Jakby był wykastwowany to by nie miał takich problemów !! A ile dzieci można by było oszczędzić ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pali się, oj pali grunt pod nogami. Ludzie na ulicach a w internecie rządowe trolle i najemnicy pracujący za pisowskie srebrniki próbują gasić kolejne pożary. Postawiono na nogi chyba wszystkie dostępne trolle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Transparenty po angielsku takie jakieś mało zróżnicowane... dwa dni temu były lepsze. NIe mam pewności, nawet jak nazywa się MACICA po angielsku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spójrzmy realnie - żadnych atutów przetargowych nie mają, bo co ? Nie pójdą do szkoły ? Mają tyle do gadania co Żyd za okupacji ale póki co za pożytecznych idiotów robić mogą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie dzwoniła do mnie kuzynka cała zapłakana. W janowie lubelskim też jest protest, ludzie krzyczą ***** ***. Takża to chyba już koniec panie kalstein.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie dzwoniła do mnie kuzynka cała zapłakana. W janowie lubelskim też jest protest, ludzie krzyczą ***** ***. Takża to chyba już koniec panie kalstein.
Chyba jednak początek, któremu potrzebna jest wolność... fizjologiczna. Hasła o wolności kobiet przykryły te o wolność tego, co mają poniżej pasa. Ciekawe kto ma kluczyk do ich pasów cnoty, że pragną wolności tego, co mają pod majtkami?! Gdyby takie hasła były eksponowane w jakimkolwiek innym miejscu niż lubelski magistrat, to można byłoby przyjąć, że chodzi o koniec jakiegoś pana, a nie początek możliwości kopulacji w miejscach za przeproszeniem publicznych. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Papież Franciszek zwrócił się do Polaków - przypomniał  o potrzebie ochrony każdego ludzkiego życia. Podkreślił, że właśnie tego uczył św. Jan Paweł II.
 " Kierowany przez neomarksistę Watykan w  ŻADEN SPOSÓB nie wsparł Polski broniącej życia dzieci.  W ŻADEN!!! Dokładnie tak samo wygląda postawa najważniejszych hierarchów "Kościoła" "polskiego".  "Mamy w polskim Kościele 2 nowych świętych: św. Magdalenka i św. Konkordat" Tak tylko przypomnę twoje własne słowa, tęczowy misiu. Może się w końcu zdecyduj?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie dzwoniła do mnie kuzynka cała zapłakana. W janowie lubelskim też jest protest, ludzie krzyczą ***** ***. Takża to chyba już koniec panie kalstein.
 Chyba jednak początek, któremu potrzebna jest wolność... fizjologiczna. Hasła o wolności kobiet przykryły te o wolność tego, co mają poniżej pasa. Ciekawe kto ma kluczyk do ich pasów cnoty, że pragną wolności tego, co mają pod majtkami?! Gdyby takie hasła były eksponowane w jakimkolwiek innym miejscu niż lubelski magistrat, to można byłoby przyjąć, że chodzi o koniec jakiegoś pana, a nie początek możliwości kopulacji w miejscach za przeproszeniem publicznych.
 Może już więcej nie wracaj do tego lasu... Zajeżdzisz tego konia i tylko się odcisków na palcach nabawisz od takich fantazji. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...